*

Fotografie  a texty - All Rights Reserved - Copyright by: Eva Náhlovská

 

GuestBook

Domů
Nahoru
Archiv
Vrh - A
Vrh - B
Vrh - C
Vrh - D
Vrh - E
Vrh - F
Vrh - G
Vrh - H
Vrh - CH
Vrh - I

 

 

 

 

 

***

17.2.2007

 Dlouho jsme o o našich štěňátkách  nepsali. Všechna vyrostla do krásy, a tak jsme sesbírali pár fotek a konečně je přidali na stránky. Prozatím  jsou tam fotky  Berry,  Breny a Brita. Ti  oba se zúčastnili MVP v Brně a oba skončili na skvělých druhých místech s titulem res. CAC. Brit v mezitřídě ze 4 psů a Brena  v otevřené ze 6 fen.  Brena se také loni úspěšně ukázala na MVP v Praze, kde v mezitřídě  obdržela  res. CAC a res. CACIB.  Nesmím opomenout Berry a Britíka, kteří  se připravují na letošní sezónu agility, aby ukázali, že nejsou jen výstaváci.

foto ve vrhu "B"

 

12.12.2005

Nové fotky štěňátek vrh "A" - Affable Alfi RN v akci / Lexík /,více  ve štěňátkách vrh "A "

Nové fotky štěňátek vrh "B" - postupně všech , které se nám podařilo navštívit nebo nás navštívily. více  ve štěňátkách vrh "B " Všechna štěňátka už jsou momentálně  na  hranici nejnižší chovné výšky, pro feny 51 cm a pro psy 56 cm, v 6,5 měsících super :-)

23.06.2005

Nové fotky  Arona ( Roníčka ) ve věku 1 rok. Děkujeme /více ve vrhu "A"/

Nové fotky štěňátek  ve věku 5 týdnů . /více ve vrhu  "B"/

07.06.2005

Štěňátka už koukají  - více ve vrhu  "B"

23.05.2005

Tak se dnes narodili naši mazlíci -  Vrh-B

19.05.2005

Alfíček čili Lexík se stal časopipsovou hvězdou a jeho  fotečka vyšla ve Psovi č.6/05 z Krajské výstavy  v Hradci Králové

06.05.2005

Hurá , už máme  fotky  Alfíčka čili Lexíka a máme z něho opravdovou  radost. Jsou přidány do vrhu A.

20.04.2005

Naše Šejnička se tváří maminkovatě, a tak se snad vše zdařilo.

Na Krajské výstavě v Hradci Králové získalo naše štěňátko "Alfi čili Lexík"  Krajského vítěze. Děkujeme majitelům.  Fotky snad budou později, ale o to lepší.  Lexíka jsme neviděla od 4 měsíců, a tak jsem i já  zvědavá,  jaký je.

 

27.03.2005

Tak jestli půjde vše bez problémů, tak štěňátka spatří světlo světa kolem 23.května 2005 a vy, máte-li zájem, ozvěte se. Můžete přijet jen tak se nezávazně podívat na oba rodiče   a rozhodnout se zda jsou to ti správní právě pro vás.

12.03.2005

Šejnička i Matička příroda  dostaly rozum  a tak můžeme říct , že když půjde vše podle plánu, tak  se štěňátka narodí kolem 20. května 2005. Více  info po dvacátém březnu.

Nesmím také zapomenout zmínit naše dvě štěňátka, která byla MVP Brno.  Obě štěňátka byla  na své první výstavě v hale a podle toho to také vypadalo. Já  dostala k předvedení Amora, ale ten si zjevně chtěl dělat, co chtěl a v žádném případě NE, to co jsem chtěla já.

Arny i Amor sice na výstavě  dostali známku velmi dobrá, ale bylo to v daný moment od maďarské rozhodčí správné. Oba  nebyli zrovna ve výstavní kondici, prostě se vylínávali do dospělé srsti, což nevadí při bonitaci. Ta dopadla mnohem lépe. Amor měří 60 cm a byl obonitován jako výborný a Arny 59 cm jako velmi dobrý za těžké ucho,což  by se dalo zachránit včasným stříháním.

Každý začátek je těžký. To platí pro můj chov i pro začínající vystavovatele.

Fotek jsem nafotili moc a moc, ale  nic není použitelné, protože ti dva chvíli nepostojí.

05.02.2005

I letos plánujeme štěňátka  Šejničky. Tatíkem  bude náš Quinn a vše ostatní musíme nechat na matičce přírodě, předpoklad jaro 2005. Předpokládáme silné kostry a krásné sladké hlavičky. Pokud máte zájem nebo chcete bližší informace, napište  nám nebo zavolejte.

 

Mám nové fotky nejmenšího štěňátka  Albiho, tak se můžete zde na něho podívat. Vyrostl z něho tedy pořádný hafan, ale jinak celá maminka.

Na MVP Brno 12.02.2005  se představí dvě naše štěňátka.

Amor a Arny.