*

Fotografie  a texty - All Rights Reserved - Copyright by: Eva Náhlovská

 

GuestBook

Domů
Nahoru
Rodokmen
Foto

 

 

 

 

 

vrh "B"  nar. 23.5.2005

o. Ich. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x m. Ch. Channy  Gladys

*****

fotogalerie "B" vrh  -  www.ronnabohemia.rajce.net/B_VRH

*****

Baron Barney Ronna Bohemia  - Horní Kamenice - rodinný mazel

Vet. Ch. Baron Brit Ronna Bohemia    - Vyskytná nad Jihlavou - chovný, CAC CZ, res.CAC,res.CACIB,agility zkoušky

-AGILITY : první závodní sezona 2007 : zkoušky LA 1 : 1. místo - 3x
                                                                                               2. místo - 1x
                                                                                               3. místo - 4x
                                                                +  Mistrovství dlouhosrstých kolií - 3. místo

postup do LA2 - 1 x 3 místo, pak ale změna psovoda ze zdravotních důvodů
  
                druhá závodní sezona 2008 : zkoušky LA 1 : 1. místo - 2x
                                                                                               2. místo - 1x
                                                                                               3. místo - 3x
                                                                +  Mistrovství dlouhosrstých kolií - 1. místo = 
MISTR České republiky 2008

                                         nejlepší veterán - BOV, 2. BIS veterán Brno 2013, European Veteran Winner 2014
 

Baroness Barry Ronna Bohemia    - Blatná - Čečelovice - CAJC CZ  -   † 26.4.2009

Baroness Berry Ronna Bohemia     -  Mělník - res, CAC, agility zkoušky LA1 postup do LA2,  MDR 1 -/-

Ch. Baroness Brena Ronna Bohemia    - Žatec - CAJC CZ, 3 x BOB, 2 x CACIB, 2 x Res. CACIB, 4 x CAC CZ, 2 x CAC SK, 

8 x Res. CAC CZ, Národní vítěz 2009, 3.TOP nejlepší fena 2007, zakladatelka ch.st.from River Agara, DKK 0/0

 BIS veterán, BOV, 3. BIS, Zkoušky: ZZO  † 26.7.2014

Baroness Brona Ronna Bohemia    - Mitrovice - rodinný mazel

***********

10.5.2007

5.5.2007 byla opět Klubová výstava v Řepči. Na této výstavě se opět sešla  4 naše štěňátka z vrhu "B" a nedopadla vůbec špatně :-)

První do boje nastoupil Brit a to v mezitřídě. Měl další dva konkurenty.Obdržel jako jediný v této třídě známku výborná, tedy V1, ale bez titulu, protože  než by koukal, jak to umí, tak se spíše chechtal a uši byly ten tam.

Následovaly ho obě zlaté holky Barry a Berry také v mezitřídě. Holky měly dalších pět konkurentek.Berry měla skvělý výstavní den asi doposud nejlepší za její život. Stála krásně koukala a hlavně neštěkala. Tím si vybojovala druhé místo  V2, res.CAC.  Barry se také chovala tentokrát slušně, ale její odřený čumáček rozhodně nepůsobil efektně. Přesazování kytiček a rytí čumáčkem jí strašně baví. Ale  známku dostala výbornou bez pořadí. Její stavba těla velice zaujala.

Pak následovalo naše největší želízko v ohni a tedy Brena. Měla nejvíce konkurentek a to celých10. Holky nezklamaly a zabodovaly. Brena tedy získala V1, CAC a na titul českého šampiona jí chybí CAC, který ale musí získat nejdříve příští rok.

Mezi tím se v kruhu také vystřídala řada Quinnových dětí, které všechny dostaly známku výborná. Vlastně všichni, kdo tam byli po Quinnovi se umístili do třetího místa, kromě Barry, která byla  výborná bez pořadí. Toto já osobně považuji za veliké vítězství Quinna, protože se potvrdilo, že  jeho kostra, kterou předává i svým potomkům je velice kvalitní.

 

17.2.2007

 Dlouho jsme o o našich štěňátkách  nepsali. Všechna vyrostla do krásy, a tak jsme sesbírali pár fotek a konečně je přidali na stránky. Prozatím  jsou tam fotky  Berry,  Breny a Brita. Ti  oba se zúčastnili MVP v Brně a oba skončili na skvělých druhých místech s titulem res. CAC. Brit v mezitřídě ze 4 psů a Brena  v otevřené ze 6 fen.  Brena se také loni úspěšně ukázala na MVP v Praze, kde v mezitřídě  obdržela  res. CAC a res. CACIB.  Nesmím opomenout Berry a Britíka, kteří  se připravují na letošní sezónu agility, aby ukázali, že nejsou jen výstaváci.

odkaz na foto zde vlevo

 

8.7.2006

A co dělala štěňátka na jaře ?

Barry obdržela na MVP v Českých Budějovicích  CAJC. Tato fenka je připravována do naší chovatelské stanice, a až bude ještě více času bude jí udělána vlastní stránka. Zatím ji můžete vidět v sekci "štěňat-vrh B"

Brit získal na KV v Řepči   krásné druhé místo z osmi vystavovaných, ale protože  první byli vystavovatelé z Maďarska, Brit vyhrál vlastně v Čechách. Na této výstavě měl ještě 3 sestřičky.  Barry byla 3, Brena byla 4 a Berry si odvezla  známku VD, což vůbec nevadí, protože  má jiné přednosti. Věnuje se agility a tanci. Svoji reputaci si určitě vylepší na NV v Mladé  Boleslavi za 14 dní. I její nejnovější foto bude přidáno  do fotek štěňat.Britík, ale též vzorně trénuje agility a možná se objeví už na podzim na nějakých menších závodech, třeba jen jako předskokan.

Navštivte nové stránky   šikovné Berry a chlupatice Breny /více v odkazech /

Nové fotky všech z jara 2006.

 

15.-16.04.2006

Barry přijela na návštěvu od Strakonic.  A té radosti, že nás zase všechny vidí.  Povahově je naprosto skvělá po tatínkovi a nic jí nerozhází. Je to prostě celý tatínek :-)  Nyní má 55 cm  a srsti tolik, že mě to samotnou překvapilo. Tak jsme vše důkladně ostříhali, aby se mohla v co nejlepším světle představit na MVP v Českých Budějovicích a Klubové výstavě v Řepči. (foto zde)

Berry přijela z nedalekého Mělníka.  Je to celá maminka, má krásnou barvu a krásně dlouhé záclony na břiše a nohách. Velmi typická  fena.  Má 54 cm a přijela se též doupravit na blížící se výstavy. Představí se na  MVP v Praze a Klubové výstavě  v  Řepči.

Jinak se  představí na výstavě ještě Brena, a to na MVP  Praha a též na Klubové výstavě v Řepči.        A  nesmím zapomenout na Britíka, který se přijede  vystavit  též na Klubovou výstavu.                           A to  znamená, že 6.5.2006  v Řepči u Tábora  se představí 4 štěňátka ze šesti z vrhu "B"

09.02.2006

Při zpáteční cestě z Trečína jsme navštívili  Brita v Ježené u Jihlavy.  Překvapilo mne, jak je velký, stále si  o všech myslím, jak jsou malincí. Brit má v osmi měsících 58 cm  a je to kus psa. Byla jsem z něho opravdu mile překvapená, co z  něho roste. Je strašně mazlivý a milý. Má krásnou zlatou barvu, mohutnou kostru a hlavu míchanou po obou rodičích. Řekla bych, že z každého , to lepší. Má se moc dobře a doufám, že se objeví na nějaké jarní výstavě. foto zde

Minulý víkend  v neděli jsem také navštívila Brenu.  Její panička je po operaci ruky, a protože se má Brena představit na sobotní výstavě v Brně, byla jsem určená jí pěkně pročesat, ostříhat a připravit.  Ač prý moc nebyla, tak nyní je z ní dokonalý mazel. Na stole při česaní bručela a chechtala se stejně  jako to umí její tatínek. Tomu je moc, moc podobná. Hlavně její chlupatý zadek, se kterým nevím, co uděláme, aby to vypadalo alespoň trochu k světu.  Jinak už je velká slečna  8 měsíců, 54 cm.  foto zde

12.12.2005

Štěňátek rostou a rostou, co více si přát. Dvě holčičky jsem navštívila minulou neděli a ostatní jsem viděla v průběhu  třech měsíců.  Celý vrh vypadá velice slibně a vyrovnaně, co do centimetrů, tak          i hmotnosti. Budou zase trošíčku těžkotonážní : -)   foto zde

Děkuji všem majitelům našich štěňátek za  vzornou péči a výchovu.

14.07.2005

5 Štěňátek už je u nových páníčků a nám i malému Britovi se po nich trošíčku stýská. Najednou  je pusto a prázdno. Brit pojede do své nové rodiny v sobotu dopoledne. Všechna budeme i samozřejmě i nadále sledovat a doufáme, že se někteří objeví ve výstavních kruzích.

Až přebereme záplavu fotek, určitě nějaké přidáme.

A zde našly své nové domovy:

Baron Barney Ronna Bohemia       - Horní Kamenice

Baron Brit Ronna Bohemia              - Vyskytná nad Jihlavou

Baroness Barry Ronna Bohemia    - Blatná - Čečelovice

Baroness Berry Ronna Bohemia     -  Mělník

Baroness Brena Ronna Bohemia    - Žatec

Baroness Brona Ronna Bohemia    - Mitrovice

 

26.06.2005

Štěňátka rostou rychle, a také už víme, kde najdou své příští domovy, až na jednu holčičku.

Brenu  prodáme  pouze vážným zájemcům o chov a  plemeno, popř. do spoluvlastnictví.                          Má velice  silnou kostru a sladkou hlavičku.

07.06.2005

Štěňátka opět najdou svůj domov po celé republice a zde jsou jejich plná jména

Baron Barney Ronna Bohemia

Baron Brit Ronna Bohemia

Baroness Barry Ronna Bohemia

Baroness Berry Ronna Bohemia

Baroness Brena Ronna Bohemia

Baroness Brona Ronna Bohemia

 

23.05.2005

Tak a je to tady.

2 zlatí kluci, 2 zlaté holky a 2 černošky holky.  foto zde vlevo

 Na jménech se usilovně pracuje :o)