*

Fotografie  a texty - All Rights Reserved - Copyright by: Eva Náhlovská

 

GuestBook

Domů
Nahoru
Rodokmen
Foto

 

 

 

 

 

vrh " A " nar. 18.12.2003

o. Ich. MultiCh.Voodoo´s Vow ze Zlaté Jalny x m. Ch. Channy Gladys

*****

Admirable Amor Ronna Bohemia - Klobouky u Brna Kašnice - chovný - nyní rodinný mazel

Adorable Aron   Ronna Bohemia - Velké Popovice - rodinný mazel

Affable  Alfi   Ronna Bohemia - Hradec králové - chovný , 2 x CAC CZ, zkouška ZOP,ZPU1,ZZO

Agreeable Arny Ronna Bohemia - Olomouc - chovný

Amiable  Albi Ronna Bohemia - Rakovník - rodinný mazel

******

12.12.2005

Tuto neděli se Lexík zúčastnil srazu krátkosrstek  v Hradci.  Nakonec se stal jediným zástupcem dlouhých  a jeho nově dorostlá hříva vypadala  při běhu skvostně. Z fotek je vidět, že práce s páníčkem ho velmi baví a na cvičáku je doma. Děkujeme za jeho příkladnou výchovu.    foto  zde

Děkuji všem majitelům za vzornou péči o štěňátka.

25.09.2004

 Na národní výstavě v Brně se prvně představilo jedno z našich štěňátek / Agreeable Arny Ronna Bohemia/  a nevedl si špatně. Na své první výstavě získal známku výborná 3 ze šesti pejsků a udělal nám radost. Arny už ale nevypadá na štěňátko,  ale v devíti měsících měří minimálně 58 cm, což je velice  pěkné a slibné.

Foto  zde.

04.07.2004

Bylo nádherné vidět  ve čtrnácti dnech   čtyři z pěti našich kluků a porovnat je mezi sebou. Pátý štěňuch se má  také dobře a cvičí a cvičí a určitě už poslouchá lépe než-li jeho maminka. 

Všechna štěňátka se  mají stručně řečeno - skvěle. Všechna také  se  objeví na některé z výstav a my je budeme samozřejmě dále sledovat.  Nové fotky najdete - v našich mazlíčcích - štěňátkách.

 

26.06.2004

A teď zpět ke štěňátku. Navštívil nás Agreeable Arny Ronna Bohemia. K mému  skvělému překvapení byl už stejně velký jako jeho maminka. Tedy v  6. měsících  měl 54 cm. Což nasvědčuje tomu, že v dospělosti bude pořádně velký. Arny si též nemůže na nic stěžovat a určitě mu ani nic nechybí.

Odpoledne po výstavě jsme zamířili do Kašnice na návštěvu dalšího štěňátka. Byl to prvorozený Admirable Amor Ronna Bohemia. Uvítal nás v krásné velké zahradě, kterou má celou pro sebe.  Bylo skvělé ho pozorovat v jeho domácím prostředí, kde je opravdovým pánem. Amor je rozpustilé přerostlé  štěně, které nenechá nic na pokoji, a tak jeho majitelé musí jeho temperament neustále krotit.

 

23.06.2004

 Byli jsme navštívit další z našich štěňátek, tentokrát  Amiable Albi Ronna Bohemia. Na zavolání přiběhl a to radostné a kňourací uvítání. Nejen , že kňourá  po mamince, ale ta podoba. Maminku opravdu nezapře.  Byl nejmenší ze všech, ale spolehlivě je všechny dohnal a malý pes z něho určitě nebude. Albi se má opravdu skvěle.

 

13.06.2004

Byla jsem navštívit jednoho rošťáka u Prahy a řeknu vám paráda. A té radosti, i když  k cizím lidem prý jen tak nejde.  Choval se jako by si mne pamatoval, ale viděl mi naposledy  8. února, a tak to bylo spíše tím, že jsem psí máma a jde ke mně každý.

  Pejsek se má jako v ráji. Velká zahrada a černý osmiletý kamarád, který si s ním hraje. Jedná se o druhorozeného pejska -  Adorable Aron   Ronna Bohemia / Roníček/

Je hodně chlupatý, a tak jsme vysvobozovali ouška, aby vůbec byla vidět. Ale zdařilo se a myslím, že fotečky se povedly.   Vzala jsem ho na ruku, ale šel okamžitě na zem, protože už je to kus psa. Odhadem 23 kg.

 

***

Štěňátka rostou jako z vody. Všichni majitelé hlásí, že mají kolem 20 kg, což vzhledem k jejich věku /necelých 5 měs. / je skvělé.

Jen tak dál rošťáci.

 

Všechna štěňátka jsou již zadána.

I Arny našel své nové hodné páníčky, ke kterým pojede až do Olomouce  a má slíbeno, že se předvede i ve výstavních kruzích.

A my  přejeme všem  hodně štěstí a lásky majitelů.

 

Štěňátka našla svůj domov po celé  republice

 

Admirable Amor Ronna Bohemia - Klobouky u Brna Kašnice

Adorable Aron   Ronna Bohemia - Velké Popovice

Affable  Alfi   Ronna Bohemia - Hradec králové

Agreeable Arny Ronna Bohemia - Olomouc

Amiable  Albi Ronna Bohemia - Rakovník

  ***

mamča: Šejna 

tatík: Pan Voody...   ( VOODOO´S VOW ze Zlaté Jalny)

    

***