*

Fotografie  a texty - All Rights Reserved - Copyright by: Eva Náhlovská

 

GuestBook

Domů
Nahoru
Archiv
Rodokmen
Výstavy 2006
Výstavy 2005
Výstavy 2004
Foto 2006
Foto 2005
Foto 2004
Quinnovo děti

 

 

 

 

 

INTERCHAMPION

Ch. CZ, PL, SK, A, DE  JCh. CZ, DE, SK, GrandCh.SK, CZ

Vítěz Slovenska mladých 2004, Klubový vítěz mladých (SK) 2004, Národní vítěz 2004, 2006, Vítěz speciální výstavy 2004
 Krajský vítěz,  BIG,   10 x BOB, 15 x CACIB,   2 x  NPwR
, nominace Cruft´s 2009

Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia

 

( Quinn  -   nar.  27.03.2003 -  † 11.4.2017

7. týdnů - CEA/PRA/KAT-neg.,  5.3.2009 - CEA/PRA/KAT-neg., MVDr. Beránek

DNA    CEA +/-, MDR 1  +/-, DM +/+

2,5 roku   HD - A/B

58 cm - plnochrupý - chovný- výborný

TOP mladý pes  roku 2004, TOP dospělý pes roku 2004 /dle KCHCS /

TOP  pes roku 2006

 

 

-----------------------------------------------

NOVÁ FOTOGALERIE NA :  http://www.ronnabohemia.rajce.net/QUINN

 

                                                                                                                             * * * * * * *

8.7.2008

Quinn v Praze dostal V1, CAC,CACIB - tedy kvalifikace Cruft´s 2009,

KV Řepeč - Quinn jako obvykle na této výstavě V2, res. CAC

MVP Litoměřice - Quinn V1, CAC,CACIB

25.1.2008

Quinnik se podíval úspěšně na výstavu  v říjnu 2007 do Českých Budějovic , kde získal CAC, CACIB, BOB .

V listopadu byl na MVP Praha - Letňany , kde dostal CAC, res. CACIB.

10.05.2007

Quinnik  se  podíval po 7 měsících na výstavu, kde si rozhodně neudělala ostudu. V konkurenci dalších 8 psů ve třídě šampionů získal V2, res.  CAC. Na to, že jsem ho v pátek upravila a v sobotu mu navlékla  vodítko a hurá do kruhu super výsledek :-)  S krásným posudkem  od anglické dlouholeté rozhodčí paní Stelly Clark.

17.02.2007

Quinnik  se zúčastnil v lednu soutěže Šampion Šampionů 2006, kde  se představil ve skupině FCI I., kde však na umístění nedosáhl. Ale určitě byl  důstojným zástupcem  plemene.

 

23.07.2006

Quinn  získal na NV  v Mladé Boleslavy druhý titul Národní vítěz.

17.06.2006

Quinn splnil podmínky pro udělení titulu - DEUTSCHER CHAMPION (VDH)

20.05.2006

Litoměřickou výstavu jsem přihlásila v domnění, že tam bude někdo s naším štěňátkem.  Quinn ráno nastoupil ve skvělé náladě  a hlavně   hrdě, což se u něho na českých výstavách nestává.   Získal  CACIBa , a pak jsem čekala o BOBa. V duchu jsem doufala, že BOB tentokrát vyjde v Čechách, protože aniž bych to tušila, už ráno jsem si u pohárů za odpolední soutěže vybrala pohár za třetí místo ve skupině.  BOB vyšel i s krásným posudkem od pana rozhodčího.  Quinn se do odpoledne prospal, proběhl se po výstavišti a do závěrečných bojů se pustil s chutí.  FCI I posuzoval pan Václavík. Nejprve jsem myslela, že na Quina moc nekouká, ale pak nás najednou vybral do užšího výběru pěti. Pak  jen lehké proběhnutí a čekání na závěrečný verdikt. Asi jsem ani nedýchala, když od pátého místa začali postupně jmenovat plemena. V závěru jsem čekala, že uslyším to naše, ale nestalo se tak. Quinn tam zbyl jako poslední a to znamenalo strašně veliký úspěch. Quinn poprvé  vyhrál a já s ním      VÍTĚZE SKUPINY FCI  I.  Jak jsem Quinna dostala na   stupínek vítězů vůbec netuším. Jak  seděl, kde měl nohy, jak se tvářil to také nevím.  Slzy v očích mi úplně  zkazily viditelnost. Musím počkat  měsíc  a jít si koupit nějaký psí  časopis, kde to snad uvidím a doufám, že nám to bude slušet. Na cestě zpět  jsem  musela koupit šampus, aby bylo něco na oslavu, protože bylo jasné, že  to budou po takovém úspěchu doma přímo vyžadovat.

Quinn tedy získal CACe, DEVÁTÉHO CACIBa, OSMÉHO BOBa a  BIG

17.05.2006 - Quinnovi byl přiznán titul  - Österreichischer Champion

15.05.2006

 14.5. jsem vyrazili na MVP do Salzburgu. Vyjeli jsem už v sobotu, abychom nenechali nic náhodě. Quinn potřeboval poslední CACA na  splnění titulu rakouského šampiona. Vše probíhalo dobře, přestože celou cestu do Salzburgu lilo jako z konve, což vydrželo  ještě do 13:00. Ještě, že  je tato výstava v hale.  Ve třídě s námi  byli další 3 psi.  Moc jsem tomu nevěřila, ale  strašně jsem chtěla, aby posledního dostal. Když se kroky paní rozhodčí blížily k nám, ani jsem nedýchala, aby si to náhodou nerozmyslela. V1 CACA. Zůstali jsme v kruhu rovnou o CACIBa, postavení, jedno kolečko a postavení. Hurá CACIB zůstane také u nás. O BOBa už jsem šla v klidu, že to určitě nebudeme my, protože to bude někdo z domácích. Spletla jsem se :-), zase jedno kolečko, postavit a hurá, je to doma.

Quinn tedy dostal CACA,CACIB,BOB a splnil podmínky pro udělení titulu " Austrian champion"

 

 17.04.2006

9.4.  jsme vyrazili na MVP ve Wieselburgu v Rakousku.  Quinn byl v pohodě a  dostal třetí CACA a res. CACIB.  Další štěstí pokusíme  v Salzburgu 14 . května.

01.04.2006

 Dva měsíce jsme výstavně zaháleli a odpočívali.  Na Apríla jsme vyrazili  na MVP do Berlína. Cesta proběhla  navzdory  povodním bez komplikací. Quinn byl od rána bez nálady, nechtěl ani šunku ani piškot. Prostě ho něco trápilo.Do kruhu jsem nastoupila s tím, že dnes nemůžeme nic získat.  Quinn se tvářil jako nejutrápenější zvíře,  pomalu i zapomněl, že má uši.  Ale naštěstí měl dobré nohy a tím, že běhal  bez problémů vybojoval už čtvrtý VDH CAC,  mile mi to překvapilo. Opravdu s ním nebylo všechno v pořádku.  Docela jsem o něho měla i strach, co mu je.  Ještě  ke všemu, jsem jeho nedobrý den utvrdila  tím, že  mi padl na jeho hlavu jeho vlastní obdržený pohár. Samozřejmě se lekl on i já a pohár na podlaze udělal strašný zvuk a toho už se lekli všichni. O CACIBa jsem nedoufala, že bychom mohli uspět, ale Quinn to vzal profesionálně  a odběhal to. Pak jsme ho v klidu šoupla pod židli ať si odpočine, že mu není dobře. K mému překvapení nás volali zpět do kruhu.  Quinna jsem vytáhla zpodžidle  a šla. Jenže Quinnovi se to FÓPÁ s pohárem rozleželo v hlavě a přesně v místě, kde na něho padl,  se zastavil a čekal, zda zase něco nepoletí.  To už bylo jasné, že prohrajeme. Ale to nevadilo,  protože  na závěrečkách by se zřejmě strašně ploužil a bylo by to spíše pro ostudu než-li ke koukání.

Quinn tedy obdržel  8 CACIBa z páté země a po mém dnešním přepočtu jsem zjistila, že má vlastně Interchampiona splněného hned dvakrát.

Ke splnění  šampionátu Německa chybí Quinnovi jeden VDH CAC, kde se o něj pokusíme, to se ještě uvidí. Hlavně musíme chvilku počkat, abychom dodrželi předepsaný rok a den.

 

12.2.2006

Na úvod , přidali jsme pár nových fotek z dneška

15. ledna jsme vyjeli na naši první výstavu tohoto roku.  Vyjeli jsme už v sobotu ráno, protože jsme cestou  přibalili jednu kamarádku s čivaváčkem Kášou, kteří se vystavovali už v sobotu a druhý den je čekala ještě klubová výstava. Oba dny  dopadli převelice úspěšně.  Quinn  byl spokojený, že nejede jen se mnou , a že má nějaké  vzrůšo.  Sobotní den jsem  v klidu prošli výstaviště, omrkli, kde nás to druhý den čeká a jaká bude konkurence.Přespali jsme v krásném  hotýlku přímo ve  městě.  Druhý den jsme vyrazili na výstavu s tím, že máme dost času, že před námi jdou ještě bobtailove. Jenže proběhla změna a kolie začínaly. Quinna jsem  v mžiku učesala a netrvalo dlouho, honem do kruhu.  To je nejlepší, člověk o tom všem nestihne moc  přemýšlet. Quinn tam měl  jednoho konkurenta a ne ledajakého. Byla jsem v klidu, protože  konkurent měl již splněného  šampiona, a tak by i případné druhé místo stačilo, pro získání dalšího titulu na čekatelství německého šampiona.  Quinn vyšel z této bitvy vítězně, krásně běhal a ještě lépe  stál a všem předváděl jaký je.  Pak jsme běhali o CACIBa, moc jsem chtěla jej dostat, ale nevyšlo to. Res. Cacib je ale také skvělý a hlavně už to byl přídavek k tomu, co jsme potřebovali získat. Byla jsem moc spokojená, hlavně  z Quinna, který se choval hodně profesionálně a z toho mám vždy velkou radost.

Za 14 dní  v sobotu byla  výstava v Trenčíně. Opět jsem cestou přibrala kamarádku, ale tentokrát nejen s 10 měsíčním pesanem, ale taky z 15 měsíční  holčičkou. Čekala jsem , co na to Quinn , jak se bude tvářit, protože malá spinkala vedle něho v zadu v autosedačce.  Je vidět , že Kristýnka je  zcestovalá a zvyklá na pesany. Sice jí trošíčku rozlaďoval Quinův neposedný ocas, kterým jí občas polechtal. Quinn ji vzal do party okamžitě, olízl jí a byla jeho.  Ubytování jsme měli zajištěno u Starého Hrozenkova. Když jsme to hledali nevěřili už jsme , že na konci této cesty máme bydlet.  Jak se říká " Lišky tam dávaly dobrou noc " Vypadalo to tam jako v pohádce.  Na sobotu jsme se dobře vyspali a jeli. Před námi šlo mnoho psů, v hale bylo málo místa, a tak jsme s Quinem  chodili často ven.  Quinn obhájil na této výstavě  titul CAC,CACIB a po třetí v řadě  získal na této výstavě i titul BOB. Když vyhrál  v Trenčíně poprvé, bylo mu teprve  necelých  10 měsíců. Na závěrečné soutěže se dobře prospal a  v FCI I. se dostal do užšího výběru 5 nejlepších.  Sice strašně unavení, ale spokojení jsme dojeli zpět  do našeho ubytování a brzy usnuli.  V neděli jsem začínala chápat, že  Quinn v sobotu vyhrál a začala se těšit na Britíka, kterého jsme navštívili při zpáteční cestě.  ( foto zde  a Britík ve štěňátkách)

 

12.12.2005

S politováním musím oznámit, že se další Quinnova štěňátka nenarodila,  protože maminka fenuška  usoudila, že nemá čas se o ně starat a pečlivě je dle veterináře vstřebala. Kdož čekáte po něm na  štěňátka, nezoufejte. Chce to jen čas.

Jinak vše je při starém. Quinn v těchto dnech houká jako parník,  moc by chtěl Šejničku  a ona jeho, ale tentokrát mají smůlu, až v srpnu 2006. Musí si holka odpočinout.

Minulý víkend jsem byla s Quinem na jeho poslední výstavě téhle sezóny. Vyjeli jsme už v sobotu dopoledne s hrůzou, že bude pršet a mrznout. Naštěstí vše dopadlo dobře, všude odkud jsme odjeli začalo být strašně. a my tomu ujeli. Cestou jsme navštívili dvě dcerušky Šejničky   a Quinika. /více ve štěňátkách/.

V pět hodin odpoledne jsme konečně dorazili do našeho obydlí, kde jsem měla připravenou postýlku a pokojíček. Za to vše vřelé díky. Ráno jsem vyrazili směr Wels, naštěstí jsme nemusela řídit, a protože nebylo nejlépe, nevěnovala jsem ani pozornost cestě, abych se snad nemusela bát. Chvilku byla mlha, že by se dala krájet. Na výstavě jsme byli včas, a pak ještě dlouho čekali než došla řada na kolie.  Rozhodčím byl pan Jentgen z Lucemburska a já vůbec netušila,  co od něho očekávat, a jak dopadneme v silně obsazené třídě vítězů/5psů/. Tajně jsem doufala, že bychom snad mohli být alespoň druzí za nějakým rakouským šampiónem , a tím splnit  naše předsevzetí a  dovézt druhý rakouský titul CACA. O to větší překvapení pro mne  bylo, že Quinn nejen , že získal první místo ve třídě vítězů, ale  dostal i CACIBa.  Tedy jeho šestého v pořadí a z páté země,  čímž jen potvrdil, že čeká na přidělení titulu Interchampiona. Na závěrečný běh o BOBa jsme dlouho čekali a na Quinovi už bylo znát, že už je unavený, v koutku duše jsem snad doufala, že ho snad i  nedostaneme, abychom mohli odjet domů. Čekala nás dlouhá cesta, která však byla nakonec docela přijemná a hlavně nadšení z vítězství mne vždy dokáže probrat a  únava na mne padá až doma. Vzpamatovávala jsem se celý týden. foto z výstavy zde

Na tomto posledním letošním úspěchu má velkou zásluhu i Jitka s Honzou, moc děkujeme, za  poskytnutí azylu na jednu noc a péči o nás.

14.07.2005

Quinik byl skvělý tatínek, který dokázal své potomky olízat od hlavy až k patě.  Často si k nim lehal i na záda a oni  ho lehce okusovaly a vypadá to, že mu to chybí. On prostě štěňátka miluje.

08.06.2005

Dostali jsem se k tomu, že máme chvíli  přidat fotky Quinna ve věku 25 měsíců. Fotky nafotil v Řepči Jirka Křivánek alias PES JÍRA. Děkujeme.

03.06.2005

Quinn obdržel známku výborná na Evropské výstavě v Tullnu.

21.05.2005

Quinn dostal na MVP v Litměřicích  CAC,CACIB,BOB

01.05.2005

Quinn obdržel  na MVP v Praze  V3.

24.04.2005

Quinn  získal první čekatelství Německého šampiona  VDH CAC.

20.04.2005

Na MVP Erfurt Quinn dostal  VDH res.CAC a o týden později  čekatele Rakouského šampiona CACA +res. CACIB.

27.03.2005

19.3.05 Na Národní výstavě  v Ostravě  Quinn obsadil druhé místo. Mnohem důležitější však byla pro nás  nedělní Mezinárodní výstava v Katowicích. Quinn nebyl zrovna v nejlepší náladě, věděl, že doma na něho čeká nevěsta Šejnička. Když jsme však nastoupili do kruhu Quinik ožil a vybojoval si  svůj první titul CWC v Polsku. 

12.03.2005

Quinn  se stal TOP  mladým psem roku 2004 a TOP  dospělým psem roku 2004

22.2.05 - Quinnovi byly oficielně přiznány tituly -  ČESKÝ ŠAMPION   a   SLOVENSKÝ ŠAMPION

12.02.2005

 Quinn obdržel na na MVP Brno poslední CAC pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION

05.02.2005

Quinn  obdržel na první výstavě letošního roku  v Trenčíně  CAC, CACIB, BOB a tím splnil ve 22 měsících podmínky pro udělení titulu  - SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

21.01.2005

Na poslední výstavě  loňského roku dostal Quinn  v rakouském Wellsu res. CACA.

 MŮŽETE SE NA MĚ ZDE PODÍVAT.